30 вересня – Всеукраїнський День бібліотек

Шановні бібліотекарі! З великою приємністю хочу привітати вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем бібліотек. У всі часи книгозбірні виконували важливу місію бути пам’яттю народу, скарбницями культурних цінностей людської цивілізації. Професія бібліотекаря надзвичайно важлива, адже саме ви відкриваєте читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості знань. Книгозбірні завдяки професіоналізму своїх працівників стали надійним помічником і орієнтиром у безмежних потоках доступної інформації. Тож від щирого серця бажаю процвітання нашим бібліотекам, а бібліотечним працівникам – натхнення і плідних звершень, міцного здоров’я і достатку, віри, надії, любові й мудрості у виконанні благородної місії на користь рідної України.

З повагою -
голова районної ради                                                                              Володимир Більовський