Відбулась щотижнева нарада

Сьогодні, 25 вересня, відбулася чергова робоча нарада з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів РДА з питань надходжень платежів до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу.  Провели зібрання голова районної ради Володимир Більовський та голова райдержадміністрації Володимир Ременяк. Розпочинаючи нараду присутнім представили нового очільника Городоцького відділення поліції, лейтенанта Андрія Богуша.

Про фінансові показники району доповіла у своєму виступі заступник керівника фінуправління  М.Бура. Начальник управління Державної казначейської служби України у Городоцькому району Г.Місько доповіла про оплату захищених/незахищених статей видатків. В.о.керівника відділу освіти Р.Левкович доповів про роботу закладів освіти району.  Керівник відділу культури І.Шугало прозвітував про проведений фестиваль гостинності та відзначення Дня м.Городка. Головний лікар КЗ ГРР «Городоцька ЦРЛ» П.Фалинський зауважив, що у районі є проблема із видачею інсуліну для пацієнтів. Заступник головного лікаря КЗ ГРР «Городоцький РЦПМСД» Т.Трач доповів про стан підписання декларацій із сімейними лікарями та видачу медпрепаратів відповідно до програми «Доступні ліки».