Інформація про погодні умови на території області

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України, у зв’язку з проходженням активних атмосферних фронтів та вторгненням холодної повітряної маси при значних перепадах атмосферного тиску на Львівщині очікується: 25 – 26 вересня вночі 1 – 6° тепла, вдень 8 – 13° тепла.

Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається до громадян дотримуватися елементарних правил безпеки та бути обачними, особливо під час перебування на вулиці.

За поганих погодних умов, особливо треба бути пильним водіям. Дотримуйтеся швидкісного режиму, дистанції та відмовтеся від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій.

Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя і життя своїх близьких, в разі виникнення небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”.