Індустріальному парку «Захід Ресурс» бути!

Підприємство-ініціатор створення індустріального парку «Захід Ресурс»  успішно пройшло Міжвідомчу комісію при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. Відтак, Наказом Мінекономрозвитку від 19.09.2018 № 1317 до Реєстру індустріальних (промислових) парків включено індустріальний парк "Захід Ресурс".

Як зазначається у Наказі: земельна ділянка, на якій створено індустріальний парк "Захід Ресурс", знаходиться в м. Городок Львівської області, її загальна площа становить 20,7662 га. Ініціатором створення індустріального парку є ТОВ "ЄВРО-ІНВЕСТ-ХОЛДІНГ".

Заявлений строк функціонування індустріального парку – 30 років.

Метою створення індустріального парку є формування єдиної території з облаштованою інфраструктурою для розміщення нових господарських підприємств переробної промисловості, інноваційної сфери, логістики і надання супутніх послуг, підвищення конкурентоспроможності регіону.

Пріоритетними для розміщення видами економічної діяльності в індустріальному парку будуть:

• виробництво харчових продуктів та безалкогольних напоїв, зберігання і переробка продукції рослинництва і тваринництва;
  • текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів із тканини і шкіри  та інших матеріалів з використанням інноваційних технологій;
  • оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини;
  • машинобудування, приладобудування, виробництво електричного, електронного та оптичного обладнання; логістичні послуги.

За попередніми розрахунками на території індустріального парку може бути створено до 1625 нових робочих місць.