2019 рік на Львівщині проголосять Роком Богдана-Ігоря Антонича та Роком блаженного священомученика Климентія Казимира Шептицького.

Рішення щодо проголошення 2019 року на Львівщині Роком Богдана-Ігоря Антонича та Роком блаженного священомученика Климентія Казимира Шептицького, прийняли  на сесії Львівської обласної ради 18 вересня.
У 2019 році відзначатиметься 150-річчя з дня народження блаженного священомученика Климентія Казимира Шептицького – видатного українського громадського і церковного діяча, архімандрита монахів Студійського уставу, брата і помічника митрополита Андрея Шептицького. Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА на виконання рішення облради напрацює план заходів із відзначення Року Блаженного Священномученика Климентія Казимира Шептицького.
Також з нагоди відзначення у 2019 році 110-річчя з дня народження видатного українського поета, прозаїка, перекладача, літературознавця Богдана-Ігоря Антонича Львівська обласна рада проголосила на Львівщині 2019 рік Роком Богдана-Ігоря Антонича. Відтак буде напрацьовано план заходів із відзначення Року Богдана-Ігоря Антонича на Львівщині. Крім того, розглянуть пропозицію щодо відновлення присудження літературної премії імені Богдана-Ігоря Антонича «Привітання життя».