Львівська обласна рада запровадила мораторій на російськомовний культурний продукт

У вівторок, 18 вересня, депутати Львівської обласної ради проголосували за мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області. Відповідно до рішення, мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту діятиме у будь-яких формах на території Львівської області до моменту повного припинення окупації території України.

Депутати облради також доручили ОДА вжити заходів щодо створення міжвідомчої робочої групи з метою проведення систематичної роз’яснювальної роботи для фізичних та юридичних осіб про відповідний мораторій.
Також обласна рада рекомендувала органам місцевого самоврядування області ухвалити такі ж рішення щодо встановлення на відповідній території мораторію на публічне використання російськомовного продукту.

Виконавчому ж апаратові ради доручили напрацювати та подати на розгляд ради звернення до Верховної Ради України щодо необхідності внесення змін до законодавчих актів України стосовно заборони публічного відтворення аудіовізуальних творів мовою держави-агресора.