У Городоцькому відділенні поліції змінився очільник

У п'ятницю, 14 вересня, очільник поліції Львівщини Валерій Середа представив особовому складу нового начальника Городоцького відділення поліції Яворівського ВП ГУНП у Львівській області.

Очолив правоохоронців учасник АТО, старший лейтенант поліції Богуш Андрій Васильович. 30-річний уродженець Львівщини серед перших був мобілізований до лав Збройних сил України. Командував відділенням 79-ї окремої аеромобільної бригади. Учасник бойових дій в Амвросіївці, Пісках та Донецькому аеропорту.

Довідка: старший лейтенант поліції Андрій Богуш, народився 29 вересня 1987 року у селі Потелич Жовківського району Львівської області, освіта вища. Попередня посада – заступник начальника Управління – начальник відділу чергової служби Управління патрульної поліції у Львівській області Департаменту патрульної поліції. В органах внутрішніх справ з 2015 року.

Попередній керівник Городоцького відділення поліції підполковник поліції Віталій Фецинець звільнився з органів поліції у зв’язку з виходом на пенсію.