Про призов громадян на строкову військову службу восени 2018 року

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 15.02.2018 No 33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» проводиться призов громадян на строкову військову службу

НАКАЗУЮ:

1. Викликати на призовну дільницю Городоцького району для призову на строкову військову службу всіх громадян 2000 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадян, які народилися у 1991-2000 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову або які не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

2. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Городок, вул. Львівська, 3 у встановлений час і з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для проходження районної призовної комісії, зобов’язані самі прибути в Городоцький районний військовий комісаріат з 01 жовтня 2018 року протягом 10 днів та мати при собі документи, які посвідчують особу.

3. Всі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово відсутні на території Городоцького району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися в Городоцький районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

4. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їхнього підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно чинного законодавства...

Військовий комісар Городоцького районного
військового комісаріату підполковник                                                       Я. АНКЛЕВИЧ.