В селі Угри урочисто відкрили спортивний майданчик

У неділю, 9 вересня, у селі Угри Городоцького району відбулось урочисте відкриття сучасного спортивного майданчику зі синтетичним покриттям. Спортмайданчик будували за кошти державного, обласного, районного та місцевого бюджетів відповідно до бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». В урочистому відкритті взяли участь: народний депутат України Ярослав Дубневич, голова районної ради Володимир Більовський, голова РДА Володимир Ременяк, депутат обласної ради Володимир Саган, сільський голова Олег Живчин, депутати райради Володимир Лещинський та Василь Цуньовський.  Провів молебень та освятив майданчик о.Борис Степан. Після освячення майданчика відбувся перший футбольний матч. Варто зазначити, що це перше футбольне поле зі штучним покриттям відкрите у сільській місцевості Городоччини.