Відбулося громадське обговорення

У четвер, 6 вересня, під головуванням начальника відділу організаційної та кадрової роботи районної ради Ореста Рапа в актовому залі відбулося громадське обговорення детального плану території кварталу забудови індивідуальних гаражів, з подальшою безоплатною передачею у приватну власність земельних ділянок учасникам АТО (ООС) із числа ЗС України, МВС України та добровольчих батальйонів, що є жителями нашого району.  В обговоренні взяли участь: голова постійної комісії Городоцької районної ради з питань регулювання земельних відносин Василь Цуньовський, керівник відділу містобудування та архітектури РДА Оксана Крушельницька, головний спеціаліст з правових питань та кадрової роботи райради Ірина Цуньовська, голова Городоцької спілки соціального  захисту бійців АТО та сімей загиблих Віталій Смілка  та близько шістдесяти громадян Городоцького району.
 За результатами обговорення вирішили:
1). Погодити детальний план території  земельних ділянок для будівництва і обслуговування індивідуальних гаражів для учасників АТО (ООС) із числа Збройних Сил України, МВС України та добровольчих батальйонів на вул..Авіаційна в м.Городок (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області;
2). Здійснити розподіл земельних ділянок між заявниками шляхом жеребкування.