Городоцька ОДПІ інформує:

У випадку, якщо у фізичної особи змінились реєстраційні дані, зокрема місце проживання, то згідно з вимогами ст.70 Податкового кодексу України, громадянин зобов’язан протягом місяця подати до органу фіскальної служби за місцем проживання заяву (форма 5-ДР) для внесення відповідних оновлених даних у Державний реєстр фізичних осіб – платників податків.

Завдяки своєчасно внесеній достовірній інформації про фактичні реєстраційні дані фізичних осіб формуються нарахування про суми податків і громадяни зможуть виконати свій конституційний обов’язок зі сплати податків, без порушень граничних термінів сплати, чим можуть уникнути фінансових санкцій з боку контролюючого органу.

В інспекції нагадують, що у разі зміни прізвища, імені, по батькові або місця проживання/реєстрації, необхідно невідкладно звернутися до територіального органу фіскальної служби та подати заяву за формою 5-ДР за місцем нової реєстрації/проживання.