Обережно! Телефонні шахраї!

Пов’язане зображення

Городоцька ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області повідомляє про те, що останнім часом в районі мають місце випадки вимагання невідомими особами грошових коштів.

Невстановлені особи від імені начальника інспекції телефонують до посадових осіб суб’єктів підприємницької діяльності (юридичних і фізичних) з проханням перерахувати певні суми коштів на банківські рахунки для «фінансування» окремих заходів. Ця інформація не відповідає дійсності.

Податківці просять усіх, хто отримує такі повідомлення, в жодному разі не перераховувати коштів, бути максимально обережними та не піддаватись на подібного роду провокації. Такі дії зловмисників спрямовані на вирішення їх власних питань та дискредитацію іміджу Державної фіскальної служби.

У випадку таких звернень варто терміново повідомити про це керівництво Городоцького РВ УМВСУ у Львівській області за адресою: м. Городок, м-н Гайдамаків, 9 (тел. № 30-631).

З такою ж інформацією можна звернутись у відділ внутрішньої безпеки УВБ ГУ ДФС у Львівській області за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 35 (тел. 297-39-56; 297-36-09) або до Городоцької ОДПІ за адресою: м. Городок, м-н Гайдамаків, 24 (тел. 30-455).