Відбулась нарада щодо відзначення Дня Державного Прапора та Дня незалежності України

Сьогодні, 1 серпня, в кабінеті голови Городоцької районної ради Володимира Більовського відбулась робоча нарада з підготовки та відзначення у районі Дня Державного Прапора та Дня незалежності України. Учасники зустрічі детально обговорили сценарій та план проведення заходів.

За результатами обговорення вирішили:

-  У четвер, 23 серпня до Дня Державного Прапора пройде вже традиційний велопробіг до місць поховань новітніх Героїв України та урочисте підняття національного стягу.

- У п'ятницю, 24 серпня, у День незалежності України у всіх храмах міста священнослужителі проведуть Молебень за Україну, опісля центральною вулицею міста  відбудеться урочиста хода у вишиванках. На завершення у Старому парку м.Городка пройде святковий  концерт.

В обговоренні взяли участь: голова райради Володимир Більовський, голова РДА Володимир Ременяк, заступник голови ради Богдан Слонівський, заступник голови РДА Павло Стахів, секретар міськради Юлія Віткова, методист відділу освіти Орися Войціцька та представнки громадських організацій району.