Юні Городківчани успішно виступили на шаховому турнірі в Чехії

У суботу, 28 липня в місті Пардубіце (Чеська республіка) завершився один з наймасовіших шахових фестивалів світу, в якому брали участь понад 1000 шахістів зі 46 країн.

Змагання у всіх кваліфікаційних турнірах відбувалися за швейцарською системою в 9 турів з класичним контролем часу.

Львівщину на фестивалі представляли шахісти з Городка: міжнародний майстер Андрій Грех, майстер ФІДЕ Володимир Мелешко та їхні вихованці – Дарина Грига та Андрій Ільків.

Андрій Грех відняв від свого міжнародного рейтингу 2 пункти, а Володимир Мелешко додав 4,8.

У турнірі «С» серед 264 шахістів світу виступили учні 5 класу Городоцької гімназії, першорозрядники Дарина Грига та Андрій Ільків.

Дарина Грига виборовши 6 перемог та три поразки стала третьою серед жінок у турнірі «С» та третьою серед учасників з рейтингом <1700. Відтак додала до свого міжнародного рейтингу 141,6 пунктів.

Шахіст Андрій Ільків, здобувши 6 перемог, дві нічиї та одну поразку, став першим серед дітей до 14 років і посів 8 місце в турнірі, додавши до свого міжнародного рейтингу 76 пунктів.

У серпні 2018 року Дарина Грига представлятиме Україну на чемпіонаті Європи в Латвії.