Відбулась щотижнева нарада

Сьогодні,  31 липня, відбулась робоча нарада з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації з питань надходжень платежів до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу, яку провели голова районної ради Володимир Більовський та голова РДА Володимир Ременяк. Керівник фінвідділу Т.Харович доповів про виконання показників бюджету усіх рівнів. Начальник управління Державної казначейської служби України у Городоцькому району Г.Місько проаналізувала оплату захищених/незахищених статей видатків, інформувала про залишки на рахунках. Начальник відділу ЖКГ та розвитку інфраструктури Л.Серевко доповіла, що об’єкти бюджетної сфери готові до опалювального періоду 2018-2019 на 60%.  Спеціаліст відділу освіти  Ю.Левкович повідомив про підготовку шкіл до реалізації програми «Нова українська школа». Керівник відділу культури І.Шугало доповів про  заходи, проведені в Народних домах району  впродовж тижня. Про підготовку закладів охорони здоров’я до зими доповіли головні лікарі КЗГРР «Городоцька ЦРЛ» П.Фалинський та КЗ ГРР «Городоцький Центр ПМСД» В.Полумацканич.