Звернення голови районної ради Володимира Більовського до 1030-ї річниці хрещення України-Русі

Дорогі краяни! У день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира прийміть найщиріші вітання з нагоди 1030-ї річниці хрещення України-Руси! Із хрещенням для нашого народу розпочалася нова історія, яка наблизила його до європейської цивілізації. Наш народ був вірний цій ідеї завжди. І цей безмежний духовний потенціал нині є невичерпним джерелом духовних сил для українців, які необхідні для творення добрих справ, примноження благ і постійного розвитку. В урочистий та радісний день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди, успіхів у реалізації високих задумів на благо України! Щоб, за словами Блаженнішого Святослава, «ми були християнами в нашому щоденному житті й нашою вірою в Бога керувалися тоді, коли ухвалюємо необхідні державні чи особисті рішення».

Голова районної ради                                                                           Володимир Більовський