Нарада щодо проведення фестивалю "Захід"

Сьогодні, 25 липня, відбулась робоча нарада щодо проведення фестивалю «Zaxidfest» на базі відпочинкy «Чарівна долина», який пройде 24-26 серпня 2018 року. На нараді обговорили всі питання щодо підготовки та проведення фестивалю між  організаторами «Заходу», контролюючими органами та сільською радою. А саме питання: санітарного стану, пожежної безпеки, охорони правопорядку на місці проведення, медичного супроводу учасників музичної події, проведення торгівлі за межами території проведення фестивалю та інші. За підсумками наради та з метою належного проведення  заходу, організаторів фестивалю зобов’язалися в найближчий термін заключити угоди з контролюючими органами, надавачем послуг з вивезення сміття та сільською радою.