Мешканців Львівщини закликають долучитись до святкування 1030-річчя хрещення України-Руси

Львівщина разом з усією Україною святкуватиме 1030-річчя хрещення України-Руси. Про це йшлося сьогодні, 25 липня, під час засідання організаційного комітету у Львівській ОДА.

Так, у суботу, 28 липня, о 15:00 год на проспекті Свободи перед пам’ятником Т.Г. Шевченку у Львові відбудуться святкові урочистості, присвячені 1030-річчю хрещення Київської Русі-України. Мешканців області закликають долучитись до спільної екуменічної молитви за Україну за участі представників усіх конфесій. Опісля відбудеться концерт духовної музики.

З нагоди святкування річниці хрещення України-Руси організують тематичні виставки, зустрічі у бібліотеках, тощо.

«Захід у суботу розпочнеться із спільної екуменічної молитви. Також ми плануємо організувати мандрівну виставку з нагоди річниці, яка до кінця року експонуватиметься у всіх районах області. ЇЇ повинні організувати фахівці, для того, щоб експонати були насправді цікавими та несли у собі цінне інформативне наповнення», - наголосила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослава Туркало.

Окрім того, у храмах усіх населених пунктів області відбудуться святкові літургії, також організують релігійні, просвітницьких та культурно-концертних заходів з нагоди  святкування.  

За інформацією ЛОДА.