Відбулась ХХІ позачергова сесія Городоцької районної ради VII скликання

  Сьогодні, 24 липня 2018 року, в актовому залі адмінбудинку, під головуванням голови райради Володимира Більовського відбулась XХІ позачергова сесія Городоцької районної ради VII скликання. 

  У її роботі  взяли участь: депутат Львівської обласної ради, голова РДА Володимир Ременяк, депутат Львівської обласної ради Катерина Кеньо, заступник голови районної ради Богдан Слонівський, заступник голови РДА Павло Стахів, сільські голови, 25  депутатів районної ради, керівники відділів райдержадміністрації, головні лікарі та працівники Городоцької ЦРЛ та Городоцького ЦПМСД, представники засобів масової інформації, члени громадських організацій району.
 Розпочалась ХХІ позачергова сесія традиційно з Гімну України, опісля якого голова ради Володимир Михайлович привітав депутатів,  які святкували свій день народження у міжсесійний період та вручив депутату Городоцької районної ради шести поспіль скликань, голові постійної комісії районної ради з питань АПК, розвитку села, екології, природних ресурсів, розвитку підприємництва, промисловості, зв’язку, транспорту і торгівлі, члену ради товариства «Просвіта» ім.Т.Г.Шевченка,  «Заслуженому будівельнику України» нагородженим орденом «За заслуги» III ступеня та медаллю «За заслуги перед Городоччиною», депутату райради VII скликаня - Омеляну Михайловичу Дунасу, нагрудний знак та Почесну грамоту Верховної Ради України. Присутні щиро вітали депутата.

Позачергова сесія проходила гармонійно, злагоджено бо всі питання були попередньо опрацьовані в комісіях та розглянуті на президії.
Рішення райради приймались відкритим поіменним голосуванням з яким Ви можете ознайомитись тут - http://gorodok-rada.org.ua/node/7759

На розгляд позачергової сесії виносились такі питання: 

1)      Про порядок денний XXI позачергової сесії VII скликання Городоцької районної ради.

2)      Про внесення змін до додатку № 2 рішення від 20.04.2018 року № 466 «Про внесення доповнення до Районної програми комплексного розвитку території Городоцького району на 2017-2020 роки».
3). Про внесення змін до додатку № 2 рішення від 20.04.2018 року № 465 «Про внесення змін та доповнень до Районної програми збереження об’єктів культурної спадщини Городоцького району на 2016-2018 роки», -  інформував заступник голови РДА Павло Стахів.

4).Про внесення змін до районної цільової програми щодо організації та проведення протокольних і масових заходів Городоцької районної ради у 2018-2020 роках, – розповів голова Володимир Більовський.

Про ряд земельних питань, що виносяться на розгляд сесії доповів заступник голови постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних відносин,  планування територій, містобудування, архітектури, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою - Коропісь Руслан; а саме:

5). Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів на вул. Авіаційна м. Городок (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

6). Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянина Титова Василя Вікторовича на вул. Авіаційна в с. Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

7). Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 1,0829 га, яка розташована на території Градівської сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту).

8). Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 15,0385 га, яка розташована на території Галичанівської сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту).

9). Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 2,8322 га, право оренди якої пропонується для продажу на земельних торгах (аукціоні) для рибогосподарських потреб, яка розташована на території Грімненської сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

10). Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТзОВ «РС Форт» для забудови та обслуговування   викуплених у власність будівель і споруд (КВЦПЗ – 11.03), розташованої за адресою: Львівська область, Городоцький район, с. Дроздовичі, вул. Нова, 52, 52-а (за межами населеного пункту).

11). Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 13,1747 га. ПП «Компанія «Перспектива Плюс», яка розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район с. Черляни (за межами населеного пункту) на дві земельні ділянки.

12). Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТзОВ «Мрія Фармінг Львів» за адресою: Львівська область, Городоцький район, Великолюбінська селищна рада  (за межами населеного пункту).

13). Про наданняна дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  передачі її у власність гр. Шемелинцю М. М.

14). Про затвердження проекту землеустрою щодо  встановлення (зміни) меж с. Долиняни Долинянської сільської ради Городоцького району Львівської області.

15). Про затвердження проекту землеустрою щодо  встановлення (зміни) меж с. Вовчухи Долинянської сільської ради Городоцького району Львівської області.

16). Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 130,9000 га. ПП «Компанія «Перспектива Плюс», яка розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район с. Черляни (за межами населеного пункту) на дві земельні ділянки.
 

17). Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2018 рік, проінформував присутніх начальник фінансового управління Городоцької РДА Тарас Харович.