Засідала президія районної ради

Сьогодні, 23 липня, в кабінеті роботи комісій, під керівництвом голови Городоцької райради Володимира Більовського відбулось засідання президії  районної  ради. В засіданні взяли участь: голова райдержадміністрації Володимир Ременяк, заступник голови районної ради Богдан Слонівський, заступник голови РДА Павло Стахів, керівник фінуправління Тарас Харович, спеціаліст відділу архітектури РДА Анастасія Дащенко та члени президії: Іван Мєскало, Володимир Лещинський, Омелян Дунас, Олесь Пришляк, Ігор Сабадаш, Василь Довгунь, Богдан Кремса. Відсутні з поважних причин: Тарас Дзяний, Богдан Маланчук, Василь Цуньовський, Ігор Дуць, Маковецький Віталій, Юрій Полуліх, Богдан Струк.
  На засіданні було обговорено питання запропоновані на розгляд ХХІ позачергової сесії районної ради VII скликання, яка відбудеться 24 липня  2018 року. Попередньо всі питання розглянули у постійних комісіях районної ради.

За результатами обговорення вирішено винести на розгляд ХХІ позачергової сесій наступні питання:

1.        Про порядок денний XXI позачергової сесії VII скликання Городоцької районної ради.

2.        Про внесення змін до додатку № 2 рішення від 20.04.2018 року № 466 «Про внесення доповнення до Районної програми комплексного розвитку території Городоцького району на 2017-2020 роки».

3.        Про внесення змін до додатку № 2 рішення від 20.04.2018 року № 465 «Про внесення змін та доповнень до Районної програми збереження об’єктів культурної спадщини Городоцького району на 2016-2018 роки».

4.        Про внесення змін до районної цільової програми щодо організації та проведення протокольних і масових заходів Городоцької районної ради у 2018-2020 роках.

5.        Про внесення змін до програми соціального захисту населення.

6.        Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів на вул. Авіаційна м. Городок (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

7.        Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянина Титова Василя Вікторовича на вул. Авіаційна в с. Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

8.        Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 1,0829 га, яка розташована на території Градівської сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту).

9.        Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 15,0385 га, яка розташована на території Галичанівської сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту).

10.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 2,8322 га, право оренди якої пропонується для продажу на земельних торгах (аукціоні) для рибогосподарських потреб, яка розташована на території Грімненської сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

11.      Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТзОВ «РС Форт» для забудови та обслуговування   викуплених у власність будівель і споруд (КВЦПЗ – 11.03), розташованої за адресою: Львівська область, Городоцький район, с. Дроздовичі, вул. Нова, 52, 52-а (за межами населеного пункту).

12.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 13,1747 га. ПП «Компанія «Перспектива Плюс», яка розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район с. Черляни (за межами населеного пункту) на дві земельні ділянки.

13.    Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТзОВ «Мрія Фармінг Львів» за адресою: Львівська область, Городоцький район, Великолюбінська селищна рада  (за межами населеного пункту).

14.    Про наданняна дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  передачі її у власність гр. Шемелинцю М. М.

15.    Про затвердження проекту землеустрою щодо  встановлення (зміни) меж с. Долиняни Долинянської сільської ради Городоцького району Львівської області.

16.    Про затвердження проекту землеустрою щодо  встановлення (зміни) меж с. Вовчухи Долинянської сільської ради Городоцького району Львівської області.

17.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 130,9000 га. ПП «Компанія «Перспектива Плюс», яка розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район с. Черляни (за межами населеного пункту) на дві земельні ділянки.

18.    Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2018 рік.