Відбулось засідання бюджетної комісії райради

 Сьогодні, 20 липня, відбулося засідання постійної комісії Городоцької районної ради з питань економіки і бюджету, використання комунальної  та спільної власності. Комісія під головуванням Івана Мєскала розглядала та попередньо вивчала питання, які виноситимуться на розгляд позачергової XХI сесії районної ради, яка відбудеться у вівторок 24 липня. В роботі комісії взяли участь: голова районної ради Володимир Більовський, перший заступник голови РДА Іван Ковальчук,  заступник голови РДА Павло Стахів, начальник фінуправління Тарас Харович, члени комісії, працівники апарату районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники ЗМІ. 

На комісії було обговорено  та вирішено винести на розгляд XХІ чергової сесії Городоцької районної ради питання -

1. Про внесення змін до додатку № 2 рішення від 20.04.2018 року № 466 «Про внесення доповнення до Районної програми комплексного розвитку території Городоцького району на 2017-2020 роки».

2. Про внесення змін до додатку № 2 рішення від 20.04.2018 року № 465 «Про внесення змін та доповнень до Районної програми збереження об’єктів культурної спадщини Городоцького району на 2016-2018 роки».

3. Про внесення змін до районної цільової програми щодо організації та проведення протокольних і масових заходів Городоцької районної ради у 2018-2020 роках.

4.   Про внесення змін до програми соціального захисту населення.