Засідала постійна комісія райради з питань регулювання земельних відносин

У четвер, 19 липня,  в кабінеті роботи комісій відбулось засідання постійної комісії Городоцької районної ради з питань регулювання земельних відносин, планування територій, містобудування, архітектури, місцевого самоврядування та адміністративно - територіального  устрою.
У роботі комісії взяли участь: депутат районної ради, голова постійної комісії - Василь Цуньовський, заступник голови районної ради Богдан Слонівський, керуючий справами районної ради Іван Мєскало, 3 члени комісії, представники ЗМІ, заявники.

За результатами обговорення постійна комісія підготувала відповідні висновки та пропозиції щодо зазначених питань на розгляд XХІ позачергової сесії районної ради, що відбудеться 24 липня 2018р о 10:00 год. в актовому залі.

Комісія розглядала такі питання:
1.        Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів на вул. Авіаційна м. Городок (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

2.        Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянина Титова Василя Вікторовича на вул. Авіаційна в с. Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

3.        Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 1,0829 га, яка розташована на території Градівської сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту).

4.        Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 15,0385 га, яка розташована на території Галичанівської сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту).

5.        Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 2,8322 га, право оренди якої пропонується для продажу на земельних торгах (аукціоні) для рибогосподарських потреб, яка розташована на території Грімненської сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

6.          Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТзОВ «РС Форт» для забудови та обслуговування   викуплених у власність будівель і споруд (КВЦПЗ – 11.03), розташованої за адресою: Львівська область, Городоцький район, с. Дроздовичі, вул. Нова, 52, 52-а (за межами населеного пункту).

7.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 13,1747 га. ПП «Компанія «Перспектива Плюс», яка розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район с. Черляни (за межами населеного пункту) на дві земельні ділянки.

8.        Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТзОВ «Мрія Фармінг Львів» за адресою: Львівська область, Городоцький район, Великолюбінська селищна рада  (за межами населеного пункту).

9.        Про наданняна дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  передачі її у власність гр. Шемелинцю М. М.

10.    Про затвердження проекту землеустрою щодо  встановлення (зміни) меж с. Долиняни Долинянської сільської ради Городоцького району Львівської області.

11.    Про затвердження проекту землеустрою щодо  встановлення (зміни) меж с. Вовчухи Долинянської сільської ради Городоцького району Львівської області.

12.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 130,9000 га. ПП «Компанія «Перспектива Плюс», яка розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район с. Черляни (за межами населеного пункту) на дві земельні ділянки.