Городоцькій амбулаторії передали спецавтомобіль

Сьогодні, 19 липня, для потреб Городоцької амбулаторії урочисто передали спеціалізований медичний автомобіль марки FORD.  Придбав та допоміг переправити спецавто в Україну, а також оформити усі належні митні документи народний депутат України Ярослав Дубневич.
"Сьогодні я з радістю передаю для потреб Городоцької амбулаторії  спеціалізований автомобіль, який допоможе лікарям стати ближчими до своїх пацієнтів. Оперативно доставляти хворих до лікарень. Адже деколи, саме від своєчасно наданої медичної допомоги залежить життя людини. Фаховості вам не позичати, тож тепер до ваших професійних чеснот додасться ще і мобільність", - відзначив народний депутат.
Участь у заході взяли: голова районної ради Володимир Більовський, голова РДА Володимир Ременяк, депутат облради Володимир Саган, головний лікар Центру ПМСД Василь Полумацканич, головний лікар Городоцької ЦРЛ Павло Фалинський та медики району.
Освятив автомобіль настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці о. Богдан Модла .