Засідав оргкомітет з проведення фестивалю-конкурсу "Пісні незабутого краю"

Сьогодні, 18 липня, в кабінеті голови Городоцької районної ради Володимира Більовського відбулося засідання організаційного комітету з  підготовки та проведення XIV Міжрегіонального фестивалю-конкурсу "Пісні незабутого краю". Учасники зустрічі детально обговорили сценарій, фінансування та  дату проведення заходу.
За результатами обговорення вирішили:

-  7 жовтня в Народному домі м.Городка, провести  XIV  Міжрегіональний фестиваль-конкурс «Пісні незабутого краю».

В обговорені взяли участь: голова районної ради Володимир Більовський, голова райдержадміністрації Володимир Ременяк та його заступник Павло Стахів, міський голова Роман Кущак, депутат Львівської облради Володимир Саган,  керівник відділу організаційної роботи РДА Христина Марусяк, очільник товариства депортованих українців із «Холмщини» Ярослав Спільник, голова товариства "Надсяння" Дарія Грецко та очільниця РТ «Закерзоння» Надія Зятик.

Довідково: «Пісні незабутого краю» — міжрегіональний фестиваль-конкурс поетично-пісенного мистецтва Закерзоння (української етнічної території, яка після Другої світової війни відійшла до складу сучасної Польщі), що проходить у місті Городок Львівської області.

Започатковано у 2001 році з метою виявлення і підтримки талановитих виконавців, популяризації, пошуку і відродження українського поетично-пісенного мистецтва Закерзоння.