Відбулась щотижнева нарада

У вівторок, 17 липня, відбулась робоча нарада з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів РДА з питань надходжень платежів до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу, яку провели голова районної ради Володимир Більовський та голова РДА Володимир Ременяк. Керівник фінуправління Т.Харович доповів про виконання показників бюджету усіх рівнів. Начальник управління Державної казначейської служби України у Городоцькому району Г.Місько проаналізувала оплату захищених/незахищених статей видатків, інформувала про залишки на рахунках. Керівник відділу освіти  І.Яскевич повідомив про ремонт шкіл, закупівлю вугілля. Керівник відділу культури І.Шугало доповів про  заходи, проведені в Народних домах району  впродовж тижня. Про видачу медикаментів за пільговими рецептами, повідомив головний лікар КЗГРР «Городоцький районний центр ПМСД» Василь Полумацканич.