Поруч з будівлею районної ради замайорів червоно-чорний стяг

Сьогодні, 16 липня, з нагоди 74-ої річниці від Дня створення Української Головної Визвольної Ради, біля будівлі Городоцької районної ради відбулась церемонія підняття червоно-чорного прапора. Участь у заході взяли: голова районної ради В.Більовський, голова РДА В.Ременяк, депутат Львівської обласної ради В.Саган, настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці о.Михайло Греділь,  депутати районної та міської ради, працівники апарату райради, керівники структурних підрозділів РДА, ГО "Апостольська Чота"  та небайдужі городківчани. Урочисто підняли червоно-чорний стяг представники "Апостольської Чоти" котрі нещодавно повернулись із змагань, що проходили у с.Сприня Самбірського району, зайнявши почесне ІІІ місце. Учасникам "Ігор Нескорених" вручили книги та тематичні призи.  Опісля до присутніх звернувся голова  районної ради Володимир Більовський  котрий зазначив, що УГВР це був  верховний орган українського народу в його революційно-визвольній боротьбі. Метою організаторів УГВР було створення ширшої суспільно-політичної бази для боротьби збройного підпілля проти німців і більшовиків. На завершення заходу присутні спільно виконали Гімн України.