Відбулось урочисте відкриття спортивно-патріотичної гри «Ігри Нескорених»

Сьогодні, 10 липня, в селі Сприня Самбірського району, на території спортивно-туристичного комплексу «Прикарпаття» ім. Кирила Осьмака відбулось урочисте відкриття спортивно-патріотичної гри «Ігри Нескорених». Захід відбувся на історичному місці, де в липні 74 роки тому, утворилася Українська Головна Визвольна Рада. Учасники заходу виконали Державний Гімн та поклали квіти до пам'ятника засновникам УГВР.

Цього року участь у змаганнях візьмуть команди учнівської молоді віком 15-18 років: Городоцького,  Самбірського, Старосамбірського, Мостиського та Пустомитівського  районів, а також команди Херсонської, Полтавської, Луганської та Донецької областей. Городоччину на цих іграх на чолі з Уляною Греділь представлятиме  команда  “Апостольська Чота” . Впродовж тижня учасники ігор братимуть участь у стрільбі, повстанському біатлонi, перетягуванні  линви, розпалюванні  багаття, гирьовому спорті, армреслінгу та в повстанській пісні.