10 липня на Самбірщині стартують "Ігри Нескорених"

11 липня 2018 року виповнюється 74-роки відтоді, як у гірському селі Сприня на Самбірщині відбувся Великий Збір і була створена Українська Головна Визвольна Рада (УГВР). З цієї нагоди вже традиційно у с. Сприня відбудеться військово-спортивна патріотична гра «Ігри Нескорених». Ігри триватимуть з 9 по 15 липня. Вони пройдуть на території спортивно-туристичного оздоровчого комплексу «Прикарпаття» імені Кирила Осьмака. Організаторами заходу є народні депутати України Ярослав та Богдан Дубневичі. Львівська обласна рада та Львівська обласна державна адміністрація, районні ради і районні адміністрації Самбірщини, Мостищини, Городоччини та Пустомитівщини. Такий патріотичний змаг починаючи від 2017 року набув статусу загальноукраїнського. В «Іграх нескорених» у 2018 році візьме участь близько сотні осіб, хлопців та дівчат віком 15-18 років з різних областей нашої держави.
Відкриття військово-спортивної патріотичної гри «Ігри Нескорених відбудеться 10 липня о 12:00 год. на території спортивно-туристичного оздоровчого комплексу «Прикарпаття» імені Кирила Осьмака у с.Сприня,  Самбірського району.