Відзначили 22-у річницю Конституції України

З нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції України спільна делегація Городоцького, Самбірського та Мостиського районів відвідала унікальні місця України.
Розпочалась триденна поїздка із молитви за мир
в Україні у с.Зарваниця  де розміщений Зарваницький духовний центр — комплекс церковних споруд з Собором Зарваницької Матері Божої. Опісля була зупинка у с.Гуків Хмельницької області де встановлено пам’ятний знак на місця ймовірного спалення тіла командира УПА -  Романа Шухевича.  Також в рамках відзначення відвідали  Церкву Святої Покрови м.Чортків, фортифікаційну споруду  Чортківський замок, побували у  м.Бучачі та ознайомились із двома з семи чудес України - Камянець-Подільською та Хотинською  фортецями. На завершення подорожі настоятель храму Турковицької ікони Богоматері м.Городка отець-декан Степан Целень провів молебень за Україну, члени делегації  урочисто підняли синьо-жовті прапори та спільно виконали Гімн України поруч із скельним монастирем, що у затопленому с.Бакота Хмельницької області.
До складу спільної делегації увійшли: голова Городоцької районної ради В.Більовський, голова Самбірської районної ради В.Кімак, голова Самбірської РДА М.Фрей, заступник голови Городоцької РДА П.Стахів, депутати Львівської обласної ради В.Саган, К.Кеньо, В.Шведа, помічники народного депутата України Я.Дубневича -  В.Лещинський та О.Купців,  сільські голови, священнослужителі, директори шкіл, медики, працівники апарату Городоцької, Самбірської, Мостиської районних рад і райдержадміністрацій, Великолюбінської та Судововишнянської ОТГ.