На головному флагштоку Городоцького району урочисто підняли червоно-чорний прапор

Сьогодні, 2 липня, з нагоди проголошення 30 червня 1941 року Акту відновлення Української держави та дня народження генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА, голови Секретаріату УГВР Романа Шухевича біля будівлі Городоцької районної ради відбулось  підняття прапора національно-визвольної боротьби українського народу. Участь у заході взяли: голова районної ради В.Більовський та його заступник Б.Слонівський, заступники голови РДА І.Ковальчук та П.Стахів, працівники апарату райради, керівники структурних підрозділів РДА, члени громадських організацій та небайдужі городківчани. Розпочав захід голова райради В.Більовський котрий розповів про важливість свята та зазначив, що відповідно до рішення  районної ради від 14 лютого 2018 року № 453 це свято входить у перелік дат пов’язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби. Члени ГО "Апостольська Чота" урочисто підняли червоно-чорний стяг, опісля чого з історичною довідкою про свято виступив  - Іван Саган, член цієї ж громадської організації.