Вітання голови районної ради Володимира Більовського з Днем Конституції України

Шановні жителі району!  Вітаю вас з одним із найголовніших державних свят – Днем Конституції України, першої Конституції незалежної Української держави!
28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати незалежну, соціальну, правову державу. Конституція стала не просто головним правовим документом, а й реальною основою розбудови вільної демократичної країни, першоосновою формування політичних, економічних та духовних реалій нашого суспільства. Вітаючи Вас з державним святом, зичу всім міцного здоров’я, довгих років життя, миру і благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я кращого майбутнього українського народу.

З повагою -
голова районної ради                                                                              Володимир Більовський