Відбулась ХХ чергова сесія Городоцької районної ради VII скликання

 Сьогодні, 19 червня 2018 року, в актовому залі адмінбудинку, під головуванням голови райради Володимира Більовського відбулась XХ чергова сесія Городоцької районної ради VII скликання. 

У її роботі  взяли участь: голова РДА Володимир Ременяк, заступник голови районної ради Богдан Слонівський, перший заступник голови РДА Іван Ковальчук, заступник голови РДА Павло Стахів, 26  депутатів районної ради, 2 сільських голови, керівники управлінь відділів РДА, керівники силових структур району, працівники апарату районної ради, представники засобів масової інформації, члени громадських та політичних організацій, небайдужі жителі району. 
Перед сесійн
им засіданням  голова районної ради Володимир Більовський вручив депутатам книгу - "Городоцька читанка", яку представили 31 травня в Народному домі м. Городка.  Також Володимир Михайлович розповів присутнім про  здобутки представників команд Городоччини (серед яких чимало депутатів райради) на VI Спартакіаді Львівської області серед депутатів усіх рівнів та IX самоврядних транскордонних іграх, продемонструвавши кубок за ІІІ місце з волейболу та інші нагороди спортсменів. 
 Розпочалась ХХ сесія традиційно з Гімну України, опісля якого голова привітав депутатів,  які  святкували свій день народження у міжсесійний період та зі святковими датами календаря. Як і завжди, проходила сесія гармонійно, злагоджено бо всі питання були попередньо опрацьовані в комісіях, розглянуті на президії.
Рішення райради приймались відкритим поіменним голосуванням з яким Ви можете ознайомитись тут - http://gorodok-rada.org.ua/node/7690

На сесії розглядались такі питання:

1.        Про порядок денний XIX сесії VII скликання Городоцької районної ради.

 

2.        Про зміни в складі постійних комісій Городоцької районної ради.

3.    Про реорганізацію комунального закладу Городоцької районної ради «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення його в комунальне некомерційне підприємство «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

4.        Про реформування друкованого засобу масової інформації – газети «Народна думка» та КП «Редакція часопису Городоччини «Народна думка» Городоцької районної ради Львівської області, співзасновниками яких є Городоцька районна рада Львівської області та колектив редакції часопису «Народна думка».

5.        Про затвердження Програми надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у  Городоцькому районі Львівської області на 2018 рік.

6.        Про затвердження Програми облаштування дитячих ігрових та тренажерних майданчиків в  Городоцькому районі Львівської області на 2018 рік.

7.        Про внесення змін та доповнень до Районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Городоцька районна стоматологічна поліклініка»  Городоцької районної ради Львівської області на 2018 рік.

8.        Про погодження укладення контракту з директором комунального некомерційного підприємства «Городоцька районна стоматологічна поліклініка» Матківською О. М.

9.        Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність громадянці  Войтко Н. В..

10.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання у власність гр. Стецику Михайлу Петровичу за адресою:  с.Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області для будівництва індивідуального гаражу.

11.    Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки вартості земельної ділянки, площею 5,2904 га, яка підлягає приватизації шляхом викупу та надана для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район, с.Черляни, вул. Польова,13 (за межами населеного пункту).

12.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення державної власності, що надається в оренду ТзОВ «Торговий Дім «Екопайп-Львів» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної , машинобудівної та іншої промисловості на території Братковицької сільської ради Городоцького району Львівської області.

13.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 27,5591 га, яка розташована на території Градівської сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту).

14.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 20,0000 га, яка розташована на території Керницької сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту).

15.    Про надання згоди на поділ земельної ділянки, що розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район, с.Черляни (за межами населеного пункту).

16.    Про заміну сторони зобов’язання у договорі оренди земельної ділянки  від 20.07.2011, що укладений з ФОП Попович Ігорем Володимировичем.

17.    Про погодження призначення Бобеляк І. М. на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Городоцької  районної ради Львівської області.

18.    Про внесення змін і доповнень до Положення про порядок проведення конкурсу та   призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти.

19.    Про надання дозволу КЗ ГРР «Городоцька ЦРЛ» на передачу  стоматологічного рентгенівського апарату HD Plus Wall version на баланс комунального некомерційного підприємства «Городоцька районна стоматологічна поліклініка».

20.    Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.

21.    Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2018 рік.

22.    Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за І квартал 2018 року.

23.    Про підтримку звернення Львівської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відновлення фінансування компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян за рахунок субвенції з Державного бюджету України.

24.    Про підтримку прийнятої заяви Львівської обласної ради стосовно підтримки звернення Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про визнання Православної Церкви в Україні Автокефальною.

25. Про присвоєння Городоцькій ЗОШ №4 І-ІІІ ст. імені Тараса Кулєби та Андрія Одухи Городоцької районної ради Львівської області.

26. Про передачу у безоплатне тимчасове користування легкового автомобіля марки FORD Galaxy КЗ ГРР Центр ПМСД.

27. Про передачу у безоплатне тимчасове користування легкового автомобіля марки Mercedes E270 cDi КЗ ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня".

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включенга в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництво площею 23,0030 га, яка розташована на території Долинянської сільської ради Городоцького району Львівської області ( за межами населеного пункту).