Відбулись ІХ транскордонні самоврядні ігри

У суботу, 16 червня, у селі Солонка Пустомитівського району відбулися ІХ самоврядні транскордонні  ігри.

В них взяли участь команди - Городоцького, Мостиського, Пустомитівського, Яворівського, Самбірського, Старосамбірського районів Львівської області та Перемишльського, Бещадського, Сяноцького та Люблінського повітів Республіки Польща.
До складу команди Городоцького району входили працівники, депутати та помічники депутатів районної ради, Комарнівської міської ради та Великолюбінської селищної ради. Представляв команду - голова Городоцької районної ради Володимир Більовський.

За результатами змагань команда Городоччини посіла III місце з волейболу та ІV місце по футболу.
Команди Городка виступили достойно та показали чудову гру, отримавши кубок, медалі, грамоти та тематичні призи від організаторів.

Наступні транскордонні самоврядні ігри відбудуться у Самбірському  районі в 2019 році.