Відбулось засідання президії районної ради

Сьогодні, 15 червня,  в кабінеті роботи комісій, під керівництвом голови райради Володимира Більовського відбулось засідання президії  Городоцької районної  ради. В засіданні окрім членів президії також взяли участь: перший заступник голови РДА Іван Ковальчук, заступник голови РДА Павло Стахів, керівник фінуправління Тарас Харович, редактор районної газети "Народна думка" - Роман Смілка.  На засіданні було обговорено питання запропоновані на розгляд ХХ чергової сесії районної ради VII скликання, яка відбудеться 19 червня  2018 року. Попередньо всі питання розглянули у постійних комісіях районної ради.

За результатами обговорення вирішено винести на розгляд ХХ чергової сесій наступні питання:

1.        Про порядок денний XIX сесії VII скликання Городоцької районної ради.

2.        Про зміни в складі постійних комісій Городоцької районної ради.

3.        Про реорганізацію комунального закладу Городоцької районної ради «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення його в комунальне некомерційне підприємство «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

4.        Про реформування друкованого засобу масової інформації – газети «Народна думка» та КП «Редакція часопису Городоччини «Народна думка» Городоцької районної ради Львівської області, співзасновниками яких є Городоцька районна рада Львівської області та колектив редакції часопису «Народна думка».

5.        Про затвердження Програми надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у  Городоцькому районі Львівської області на 2018 рік.

6.        Про затвердження Програми облаштування дитячих ігрових та тренажерних майданчиків в  Городоцькому районі Львівської області на 2018 рік.

7.        Про внесення змін та доповнень до Районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Городоцька районна стоматологічна поліклініка»  Городоцької районної ради Львівської області на 2018 рік.

8.        Про погодження укладення контракту з директором комунального некомерційного підприємства «Городоцька районна стоматологічна поліклініка» Матківською О. М.

9.        Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність громадянці  Войтко Н. В..

10.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання у власність гр. Стецику Михайлу Петровичу за адресою:  с.Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області для будівництва індивідуального гаражу.

11.    Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки вартості земельної ділянки, площею 5,2904 га, яка підлягає приватизації шляхом викупу та надана для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район, с.Черляни, вул. Польова,13 (за межами населеного пункту).

12.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення державної власності, що надається в оренду ТзОВ «Торговий Дім «Екопайп-Львів» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної , машинобудівної та іншої промисловості на території Братковицької сільської ради Городоцького району Львівської області.

13.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 27,5591 га, яка розташована на території Градівської сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту).

14.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 20,0000 га, яка розташована на території Керницької сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту).

15.    Про надання згоди на поділ земельної ділянки, що розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район, с.Черляни (за межами населеного пункту).

16.    Про заміну сторони зобов’язання у договорі оренди земельної ділянки  від 20.07.2011, що укладений з ФОП Попович Ігорем Володимировичем.

17.    Про погодження призначення Бобеляк І. М. на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Городоцької  районної ради Львівської області.

18.    Про внесення змін і доповнень до Положення про порядок проведення конкурсу та   призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти.

19.    Про надання дозволу КЗ ГРР «Городоцька ЦРЛ» на передачу  стоматологічного рентгенівського апарату HD Plus Wall version на баланс комунального некомерційного підприємства «Городоцька районна стоматологічна поліклініка».

20.    Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.

21.    Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2018 рік.

22.    Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за І квартал 2018 року.

23.    Про підтримку звернення Львівської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відновлення фінансування компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян за рахунок субвенції з Державного бюджету України.

 

24.    Про підтримку прийнятої заяви Львівської обласної ради стосовно підтримки звернення Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про визнання Православної Церкви в Україні Автокефальною.