Вітання голови районної ради з Днем медичного працівника!

Шановні лікарі, провізори, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, всі працівники системи охорони здоров’я! Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника! Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя. Прийміть сердечну подяку за вашу працю, врятовані життя та здоров’я тисяч наших співгромадян, віру і надію, яку ви даруєте людям. Зі святом вас! Нехай праця на благо українського народу приносить тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!

З повагою -
голова районної ради                                                                             Володимир Більовський