У Городку інтенсивно ремонтують центральну дорогу

Станом на сьогодні, активно ведуться роботи з капітального ремонту дорожнього покриття основної дороги м. Городка, траси міжнародного значення "Львів-Шегині". Масштабний дорожній план реалізовуватиметься на Городоччині завдяки коштам з інвестиційного проекту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування Львівської області» та Державної програми підвищення безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, затвердженої Кабінетом Міністрів. На цей рік передбачено кошти в розмірі 97 млн. грн. Зараз розпочато роботи на відрізку від автозаправки «ОККО» до повороту на Івано-Франкове, до вул. Яворівська. Ведеться демонтаж бордюрів та фрезування старого покриття. Наступним етапом буде лагодження покриття від цього повороту аж до центру міста. Обидва городоцькі мости теж буде відремонтовано.