До Дня захисту дітей у Городку презентували "Городоцьку читанку"

Сьогодні, 31 травня, в Народному домі м.Городка відбулось свято «Щасливе дитинство», приурочене Міжнародному дню захисту дітей.  Розпочалось свято презентацією «Городоцької читанки», яку було створено з метою ближчого ознайомлення учнів молодших класів із творчістю Івана Низового в рамках проголошення 2017 року на Городоччині Роком Івана Низового. Поет написав десятки творів для дітей, у яких оспівує природу України, закликає любити і берегти її. Збірка налічує 32 твори українського письменника тому їх заплановано опрацьовувати на уроках позакласного читання у школі. Творчою групою вчителів початкових класів були розроблені завдання до творів та напрацьовано скарбничку пояснень окремих слів та понять відповідно до вікової категорії учнів 1-4 класів. Для кращого сприйняття поезії твори проілюстровані 93 малюнками учнів початкових класів шкіл Городоцького району.
Опісля презентації з вітальними словами виступили: народний депутат України Ярослав Дубневич, голова районної ради Володимир Більовський, голова РДА Володимир Ременяк, депутат Львівської обласної ради Катерина Кеньо, керівник відділу освіти Ігор Яскевич, депутат райради Володимир Лещинський, настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці о.Михайло Греділь,  поет Володимир Шовкошитний, дочка Івана Низового – Леся Низова. Представники влади провели церемонію нагородження, вручивши юним художникам грамоти, читанки та інші призи.