Відбувся районний фестиваль "Свято Героїв"

У вівторок, 29 травня, на базі тренувального табору МНС "Цунів" відбувся районний фестиваль "Свято Героїв". Участь у змаганнях взяли 7 команд котрі здобули перемогу на окружних змаганнях Городоччини. Розпочинаючи змагання до присутніх з вітальним словом звернулись: голова районної ради Володимир Більовський та голова  РДА Володимир Ременяк, настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці о.Михайло Греділь провів молебень.
У рамках фестивалю проходили конкурси на знання української мови, кращий стрій та емблему, виготовлення та презентацію стінгазети, виконання пісні та спортивні досягнення. Учасники змагу співали багато пісень, читали вірші,  частувались смачним кулішем.Також присутнім було продемонстровано показові виступи рятувальників МНС та танці членів гуртка бойового гопака.  У різних номінаціях перемогли заклади загальної середньої освіти Городоцького району, а саме: Городоцька ЗОШ №3 ім. Героя України Івана Бльока, Городоцька ЗОШ №4, Городоцький НВК №5, команди шкіл Браткович, Переможного, Дубаневич, Заверещиці.