У Городку відкрили меморіальну дошку Тарасу Шевченку

Сьогодні, 22 травня, на будівлі старого кінотеатру, що по вулиці Т.Шевченка в  м.Городку відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки Великому Кобзарю.  Відкрили пам’ятну  дошку почесний городківчанин, один з ініціаторів встановлення дошки Михайло Стойко, депутат Львівської обласної ради Володимир Саган та голова  РО «Меморіал» Роман Смілка. З історичною довідковою виступив голова Городоцької районної ради Володимир Більовський, котрий розповів про перейменування вулиці в честь Шевченка, згадав  про попередню дошку на цьому ж місці, яку нажаль не вдалось вберегти від рук зловмисників та подякував усім тим хто долучився до встановлення  нової меморіальної дошки. Опісля настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці о.Михайло Греділь провів чин освячення памятного знаку. Присутні хвилиною мовчання вшанували активістів, котрі встановлювали першу меморіальну дошку і котрих вже немає в живих.