Відбулись традиційні Шевченківські читання

Сьогодні, 22 травня, біля пам’ятника Тарасу Шевченку в м. Городку  відбувся конкурс читців Кобзаревих віршів, приурочений до річниці перепоховання поета в Україні. Участь у заході взяли учні міста й району, які   визначалися у номінаціях: «Краще виконання твору», «Знання кількості творів», «Авторський твір про Т.Г.Шевченка».
З вітальним словом до присутніх звернувся засновник конкурсу,  голова Городоцької районної ради В.Більовський. «Шевченко – це наш батько, тому що у своїх віршах він відтворював теперішні події, це пророк, геній, це наш український митець слова» - зазначив голова райради. Послухати дітей завітали: голова Городоцької РДА В.Ременяк, депутат Львівської обласної ради В.Саган, заступник голови РДА П. Стахів, секретар міської ради Ю. Віткова,  депутат районної ради, керівник відділу освіти Ігор Яскевич, методист відділу освіти О.Войціцька.