Звернення голови районної ради Володимира Більовського з нагоди Дня Героїв

Дорогі краяни! 23 травня відзначаємо величне свято – День Героїв. В цю дату ми схиляємо голову перед сотнями тисяч легендарних синів та дочок України, які, не шкодуючи життя, виборювали Незалежну Соборну Українську Державу. Поняття національної свободи для багатьох поколінь українців було сенсом життя, незламної боротьби та щоденної копіткої праці. У пантеоні України навіки закарбовано імена великих провідників нашого народу – Симона Петлюри, Євгена Коновальця, Степана Бандери, Романа Шухевича та новітніх Героїв Небесної Сотні. Вони стали символом незламності українців і ми зобов’язані свято берегти пам’ять про них.
Шановні учасники національно-визвольних змагань Городоччини, прийміть найщиріші вітання зі Святом Героїв. Без вашої боротьби не постала б вільна та демократична Україна. Ви навчили нас цінувати свободу та незалежність рідної землі, а ми зробимо все, щоб ви почували себе в ній гідно, щоб зерно, засіяне вами, дало добрий врожай, а наша держава процвітала і міцніла. Слава Україні! Героям Слава!

З повагою -
голова районної ради                                                                               Володимир Більовський