Біля будівлі Городоцької районної ради замайорів червоно-чорний прапор

Сьогодні, 21 травня, з нагоди Дня пам'яті жертв політичних репресій біля адмінбудівлі Городоцької районної ради – відбулась церемонія підняття прапора національно-визвольної боротьби українського народу. Участь у заході взяли: голова районної ради В.Більовський, голова РДА В.Ременяк, депутат Львівської обласної ради В.Саган, секретар міської ради Ю.Віткова,  депутати районної та міської ради, працівники апарату райради, керівники структурних підрозділів РДА, представники громадських організацій та небайдужі городківчани. Урочисто підняв червоно-чорний стяг голова спілки репресованих Мирон Бочуляк за участі представників ГО «Спілка соціального захисту учасників АТО та сімей загиблих». Опісля до присутніх звернувся голова  районної ради Володимир Більовський  котрий зазначив, що це День пам’яті і скорботи про тих, хто загинув або постраждав в Україні в наслідок політичних репресій комуністичного режиму. Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок – ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні. І наш святий обов’язок закарбувати в серцях пам’ять про невинно убієнних наших братів та сестер, зробити все можливе, щоб вшанувати їх пам’ять. Також з історичною довідкою про страшні події тих років виступив почесний городківчанин, громадський діяч, науковець - Любомир Лиско.