Вшанували чемпіонку України

У середу, 16 травня, в приміщенні початкової школи НВК №2-гімназії м.Городка було проведено урочисту лінійку, на якій гідно вшанували чемпіонку України з шахів серед дітей  Даринку Григу.

З вітальними словами до винуватиці урочистості  звернулися: заступник міського голови Степан Попко, завідувач методкабінету  відділу освіти РДА Орися Войціцька, директор НВК №2 Петро Продивус, перший її наставник  Микола Матвієнко, тренер чемпіонки, міжнародний майстер Андрій Грех,  мати Даринки Христина, класний керівник дівчинки Марія Порєчна.

Відзначили велику працелюбність, наполегливість, цілеспрамованість, витримку, уважність та скромність юної шахістки, виступаючі побажали Даринці нових творчих злетів та перемоги на чемпіонаті Європи в Латвії, де Даринка представлятиме Україну в серпні цього року.

Від імені Городоцької районної ради та райдержадміністрації  Микола Матвієнко вручив Даринці та її тренеру Андрію Греху грошові винагороди по 5 тисяч грн.

Орися Войціцька зачитала наказ відділу освіти РДА, в якому йдеться про те, що Даринці за перемогу на чемпіонаті України виділено стипендію загальною сумою 3200 грн.

Від батьківського комітету школи грошову винагороду вручив Степан Попко.

Чемпіонку щиро привітали її однокласники та учні школи, вручивши прекрасний букет квітів.

З теплими словами подяки за вітання до тренерів, представників влади, вчителів, мами та учнів школи звернулась схвильована і дуже щаслива Даринка Грига- відмінниця навчання, чемпіонка і просто класна подружка.

М.Матвієнко