Відбулась зустріч керівництва району з рідними загиблих воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні

У понеділок, 14 травня, у музеї Городоцької ЗОШ №3 ім. Героя України Івана Бльока, з нагоди Дня матері  відбулась зустріч голови районної ради Володимира Більовського, голови РДА Володимира Ременяка, секретаря міської ради Юлії Віткової, отця-капелана Михайла Греділя з рідними загиблих воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні.  Присутні мали змогу висловити свої проблеми, пропозиції та побажання. В рамках зустрічі піднімалися питання щодо: встановлення пам'ятника Героям Городоччини різних епох «Наша пам’ять – наші герої», соцзахисту сімей загиблих, відзначення 19 травня Свята Героїв. Присутніх також було проінформовано про щорічний автопробіг до Дня Героїв, який проходить у районі 23 травня, про відкриття 27 травня у с.Малий Любінь пам'ятника Зиновію Тершаківцю та про презентацію "Городоцької читанки" з нагоди Дня дітей 31 травня. В кінці зустрічі жінок привітали з Днем матері та подарували квіти.