Відбувся допрем'єрний показ фільму "Серце мами Гонгадзе"

У вівторок, 8 травня, в кінотеатрі Старого парку м.Городка відбувся допрем'єрний показ документальної кінострічки "Серце мами Гонгадзе" присвячений Дню матері.
  Розпочинаючи захід настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці о.Михайло Греділь привітав численну кількість присутніх глядачів та  розповів про основний задум фільму. Це документальна картина, у центрі якої - Леся Гонгадзе, мати журналіста, засновника «Української правди» Георгія Гонгадзе. Фільм складається з двох частин: у першій Леся Гонгадзе розповідає про власне життя, дитинство, знайомство з майбутнім чоловіком, одруження тощо, у другій — про свого сина і те, як вони жила після його зникнення, про намагання дізнатися правду.

Опісля перегляду, присутній на дійстві продюсер фільму  Юрій Чижмар зазначив, що зйомки проходили в Україні, Грузії, Естонії та Франції, над фільмом працювали більше трьох років, було записано понад тридцять інтерв’ю із рідними, друзями, знайомими Лесі Гонгадзе, а також із професором ЛНУ ім..Івана Франка Петром Рабіновичем, істориком-журналістом Вахтангом Кіпіані, кардиналом Любомиром Гузаром. Стрічку демонстрували на низці кінофестивалів, зокрема в Парижі та Таллінні. На Міжнародному фестивалі історичного кіно вона здобула нагороду — „Кращий образ у кадрі“. Картина відзначена низкою нагород: як найкращий документальний фільм і регіональне кіно, за найвдаліший образ у кадрі (двічі), звук на міжнародних фестивалях «Громадський проектор» та «Світло». Стрічку також відібрано на «Золоту дзиґу», яку називають «українським Оскаром».
На заході були присутні: депутат Львівської обласної ради Володимир Саган, міський голова Городка Роман Кущак, заступник голови РДА Павло Стахів, радник голови районної ради Ігор Саган. Організатором даного заходу виступила ГО "Апостольська Чота".