Звернення голови районної ради Володимира Більовського з нагоди Дня пам’яті і примирення та 73-ї річниці Перемоги

Дорогі ветерани, краяни! Від щирого серця вітаю вас з Днем пам’яті і примирення та 73-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці славетні дні ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини. Ми пам'ятаємо все, що ви зробили для встановлення миру на нашій землі та завжди будемо шанувати пам'ять про тих, хто віддав за це своє життя.

Низько вклоняюся вам, дорогі ветерани, захисники рідної землі, дякую за патріотизм і мужність. Щиро бажаю міцного здоров’я  вам, благополуччя, родинного тепла, довгих мирних років життя і  невичерпної віри в краще майбутнє України. Нехай мир і злагода завжди живуть у ваших душах і серцях, хай не болять ваші рани, а щастя і радість  ніколи не залишають ваші оселі.

З повагою -
голова Городоцької районної ради                                                            Володимир Більовський