Засідав оргкомітет з проведення у районі заходів запланованих на травень місяць

Сьогодні,  4 травня, в кабінеті голови Городоцької районної ради Володимира Більовського відбулося засідання організаційного комітету з  підготовки та проведенення в районі заходів запланованих у травні місяці 2018 року. Учасники зустрічі детально обговорили сценарії, дату, час та місце проведення заходів.

За результатами обговорення вирішили:

- 8 травня, о 11:00 год. на міському кладовищі м.Городка провести скорботний захід з нагоди Дня пам'яті та примирення;

- 8 травня, о 19:00 год в кінотеатрі у Старому парку м.Городка, за організації ГО "Апостольська Чота" відбудеться показ фільму  "Серце матері Гонгадзе";

- 13 травня, у День матері, о 14:00 год в Народному домі м.Городка відбудеться фестиваль родинної творчості "Мелодія сердець" ;

- 14 травня, 14:00 год. у музеї Героя України Івана Бльока відбудеться зустріч представників районної та міської влади із родинами новітніх Героїв;

- 17 травня, у День вишиванки, о 12:00 год. біля церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці відбудеться флешмоб у національному вбранні та спільне виконання тематичної пісні;

- 19 травня, о 10:00 год. на території навчально-тренувального табору МНС с.Цунів відбудеться відзначення Свята Героїв.

- 20 травня, о 11:00 год. в Народному домі м.Городка відбудеться обласний фестиваль Народних колективів;

- 21 травня, о 12:00 год. у День памяті жертв політичних репресій біля будівлі Городоцької районної ради відбудеться урочисте підняття Червоно-чорного стягу, опісля якого біля пам'ятника Жертвам політичних репресій священнослужителі відправлять панахиду.

- 22 травня, в День перепоховання Т.Г.Шевченка, о 13:30 год. на будівлі Старого кінотеатру м.Городка відбудеться урочисте відкриття меморіальної дошки Кобзарю. В 14:00 год. біля пам'ятника Шевченку відбудеться конкурс на знання творів Кобзаря.

- 23 травня, в День Героїв, о 9:00 год. біля будівлі районної ради відбудеться урочисте підняття Червоно-чорного прапора, опісля якого вшанують пам'ять та покладуть квіти до могил новітніх Героїв на міському кладовищі. О 10:00 год. від храму Благовіщення стартуватиме автопробіг по місцях поховань новітніх Героїв Городоччини.

- 27 травня, о 13:00 год. в селі Малий Любінь відбудеться урочисте відкриття пам'ятника Зиновію Тершаківцю;

- 31 травня, з нагоди Дня дітей, о 12:00 год.  в Народному домі м.Городка відбудеться презентація книги - "Городоцька читанка", до якої увійшли 33 вірші Івана Низового та безліч дитячих малюнків на поезію письменника.

В обговорені взяли участь: голова районної ради Володимир Більовський, голова райдержадміністрації Володимир Ременяк, секретар міської ради Юлія Віткова, керівник відділу архітектури РДА Оксана Крушельницька, завідувач методичним кабінетом Орися Войціцька та методист відділу освіти Ганна Кузбит, громадська активістка Леся Байко, священнослужитель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці о.Греділь Михайло,  редактор газети "Народна думка" - Роман Смілка.