У Городку відкрито оновлене відділення "Ощадбанку"

Сьогодні, 3 травня, у м.Городку відбулось урочисте відкриття оновленого відділення “Ощадбанку”, що знаходиться у будівлі на майдані Гайдамаків, 27.

Символічну стрічку з нагоди відкриття відділення перерізали: голова Городоцької районної ради Володимир Більовський, голова РДА Володимир Ременяк, міський голова Роман Кущак та  керівники  банку. Чин освячення оновленого приміщення здійснив о.Михайло Греділь.
Обслуговування клієнтів відбуватиметься відтепер у форматі відкритого простору, що дозволить відвідувачам не лише швидко здійснити будь-яку банківську операцію, а й опанувати альтернативні канали банківського обслуговування.
Нове обличчя установи стало приємним сюрпризом для перших клієнтів. Вони впевнені, що поряд із сучасним дизайном приміщення, привітний висококваліфікований персонал забезпечить комфортне і оперативне обслуговування, що є невід’ємною складовою в роботі банківської установи нового типу, якою сьогодні прагне бути «Ощадбанк».