Проект «Війна і Мир» презентували у Городку

У неділю, 29 квітня в м.Городку відбувся соціально-культурний проект "Війна і мир".
Концерт розпочав  Академічно симфонічний оркестр "INSO-Львів", у виконанні якого прозвучали твори сучасного композитора Мирослава Скорика. Ведуча Софія Федина розповіла про мету благодійного заходу. Окрім оркестру "INSO-Львів" на концерті виступали солісти: Джеймі Зівер (Англія), Лєна Корнєва, Софія Федина. У їх виконанні у супроводі оркестру прозвучали відомі українські пісні "Ніч яка місячна", "Гуцулка ксеня", "Два кольори".

Також відбулося знайомство та спілкування з воїнами-добровольцями, які розповіли свої історії з війни, а також поділилися спогадами про друзів, які віддали своє життя за Україну.
Глядачів так зворушили виступи артистів та розповіді воїнів, що зал аплодував стоячи.
У заході взяли участь: голова Городоцької районної ради Володимир Більовський та голова РДА Володимир Ременяк.