У Городку вшанували пам’ять жертв операції «Вісла»

У неділю, 29 квітня, у м.Городку відбувся захід із вшанування 71-ої річниці трагічних подій операції "Вісла". Біля храму Благовіщення Пресвятої Богородиці представники ГО "Апостольська Чота" організували та провели скорботний, тематичний захід. Опісля о.Михайло Греділь відслужив чин панахиди за усіма загиблими внаслідок переселення. Не дивлячись на несприятливі погодні умови, згадати трагічну подію в історії українського народу прийшли: представники районної та міської влади, духовенство, представники громадських та політичних організацій, військові, діти та небайдужі городківчани. Також  у заході взяв участь - голова Городоцької районної ради Володимир Більовський.

Довідково:

Опера́ція «Ві́сла»  — етнічна чистка, здійснена у 1947 році (початок — 29 березня) за рішенням партійного і державного керівництва СРСР, Польської республіки та ЧСР. Полягала у примусовій, з використанням військ (СРСР, Польської республіки, ЧСР), депортації українців з їхніх етнічних територій, —Лемківщини, Надсяння, Підляшшя і Холмщини, — на території у західній та північній частині польської держави, що до 1945 року належали Німеччині, так звані «повернені території»  з метою обмеження підтримки українського підпілля місцевим населенням.